2011-01-26 Kužių miestelyje

Kad Kužių miestelio gyventojai aktyviai įsitraukė į vieno cento monetų rinkimą, akylesni mūsų tinklalapio skaitytojai jau tikrai pastebėjo žvalgydamiesi po bičiulių skiltį. Šiandien norėčiau pristatyti žmones, kurie atnešė žinią apie Milijono centų piramidę į Kužius.

Remigijus Zokas – Kužių miestelio gyventojas, sužinojęs apie projektą internete. Remigijaus žmona Daiva bei duktė Faustina taip pat prisideda prie projekto populiarinimo.


Šioje nuotraukoje – Kęstutis Petrauskas – Kužių bendruomenės pirmininkas, verslininkas, maisto prekių parduotuvės savininkas. Kęstutis mielai sutiko pastatyti centainį savo parduotuvėje. Akivaizdu, kad Kužių gyventojai nesnaudžia – nuotraukoje matomas pilnas centainis jau perduotas mums. Tikiu, kad jų bus dar ne vienas.

Šis įrašas priskirtas Tinklaraštis kategorijai. Išsisaugokite ilgalaikę nuorodą.

1 atsakymas į 2011-01-26 Kužių miestelyje

  1. Algirdas sako:

    Smagu matyti aktyvius žmones savo asmeniniu indėliu prisidedančius prie šios idėjos platinimo ir palaikymo, skatinančius visos Kužių bendruomenės aktyvumą renkant 1ct monetas ir taip padedančius studenčiokams siekti užsibrėžto tikslo. Šaunuoliai kužiškiai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

CAPTCHA vaizdas

*