DUK

Dažnai užduodami klausimai
Po trumpos netekties, šis įrašas sugrįžo į mūsų svetainę. Taigi, siūlau perskaityti ir užduoti savo klausimus bei padėti atsakyti į mūsiškius. Perkelta iš ankstesnio įrašo.

Svetainė jau aptvarkyta, monetos renkamos, bet vis tik yra neišspręstų klausimų. Šiame įraše pabandysiu juos užduoti.

Kur statysite piramidę?

Centus dėlioti galima bet kokioje patalpoje, kur statinio niekas nekliudytų ir būtų pakankamai vietos patogiai suktis. Kadangi būtinai atsiras žmonių, norinčių stebėti procesą, o mes mielai viską demonstruosime, patalpa turėtų būti vieša, pavyzdžiui, muziejus ar prekybos centras. Taip pat kuo puikiausiai tiktų ir mokyklos aktų salė ar didėlesnė universiteto auditorija.

Kada statysite piramidę?

Lietuvoje vis garsiau pasigirsta kalbos, kad nuo 2015-ųjų metų bus įvestas euras. Vadinasi, piramidę būtina pastatyti iki 2014-ųjų pabaigos. Tikslios datos mes dar nesame sugalvoję, manome, kad statysime rudenį.

Kur bus dedami centai po statybų?

Kišenėje juk nesinešiosi tiek „baltų“. Taigi, reikia pasirinkti, kur gauti centai bus paaukoti: našlaičiams, gyvūnų prieglaudoms, gabiems vaikams, menininkams, tokiems pat kvailiems projektams ar tiesiog keliems studentams, keliaujantiems po Europą, kurie labai to norėtų ir mielai pasidalintų kelionės įspūdžiais su jumis.
Visos monetos po statybų keliaus į Lietuvos banką ir bus pakeistos į banknotus, net jei aliuminio supirkimo kaina gerokai išaugtų. Tad tikslesnis klausimas būtų toks: kur bus dedami pinigai po piramidės statybų? 2011 metų lapkričio mėnesį nutarėme, kad visi pinigai, kuriuos gausime iš žmonių suaukotų vieno cento monetų, bus perduoti M.Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondui Pagalba Lietuvos vaikams. Apie tai esame rašę ir mes, ir M.Rostropovičiaus fondas.

Ar reikalingas šūkis?

Yra keletas variantų: „tavo centas gali“ ir „duok centą“. Pataisymas: Vytautas sakė, kad mūsų šūkis jau yra „Tavo centas gali!“. Šaunu.

Kodėl dar niekas neaprašė piramidės skaičiavimų?

Piramidės skaičiavimus galima rasti skiltyje Kaip tai atrodys?

Kodėl tik Vytautas žino, kas kiek davė monetų?

Kas, kiek ir kada mums padovanojo vieno cento monetų, galima pamatyti puslapio viršuje esančiame grafike. Jei nematote grafiko, paspauskite užrašą Rodyti grafiką. Taip pat galima peržiūrėti bendrą mūsų bičiulių sąrašą.

Kodėl nesukūriau reklaminio skydelio?

Reklaminius skydelius galima rasti skiltyje Prisidėk!

Keletas klausimų be atsakymų:
Kur gauti stalą, atlaikantį 800 kg?
Kaip į projektą pritraukti daugiau žmonių?
Kodėl iki šiol aš nesukūriau piramidės vizualizacijos?
Kiek laiko užtruks milijono vieno cento monetų suskaičiavimas Lietuvos banke esančiais monetų keitimo aparatais?

Neradai atsakymo į savo klausimą? Parašyk komentarą ir mes į jį atsakysime!

20 atsakymų į DUK

 1. Jogi sako:

  Geeeeeeeeras 🙂 čia tai super idėja! SĖKMĖS! Ir matau, jog įgyvendinimas artėja sparčiai 🙂 tikiuosi vasarą gal jau ir piramidė iškils :)))

 2. Tadas sako:

  Vytautai, sakote kad esme yra ne tiksle, o pasitikejime. Cia manau yra Jusu darbas ta pasitikejima sukelti. Jei norite, kad sis projektas butu sekmingas, be abejo turi buti nustatytas aiskus ir greiciausiai labdaringas tikslas. Manau rasite mazai zmoniu tiesiog norinciu pamatyti piramide pastatyta is centu. Po sia akcija turetu buti kazkas daugiau, kazkas kas vienytu zmones arba del kilnaus tikslo. Jei jusu tikslas tera pastatyti piramide is centu, tada manau projektas labai daug ko nesudomins. Galu gale tai nera nei menas, nei kazkas ko dar niekas neigyvendino.

 3. Vytautas sako:

  Ačiū už išsakytą nuomonę, Kristina.
  Vienu atveju centų neduos tie, kuriems būtinai reikia žinoti centų likimą, kitu atveju neduos tie, kuriems nepatiks paskelbtas centų likimas 😀 Ką daryti?
  Jei netiki, kad paaukosime centus gražiam tikslui, koks skirtumas, ar tas tikslas yra paskelbtas, ar jo nėra? Manau, kad esmė – ne tiksle, o pasitikėjime.

 4. Kristina sako:

  Sakot jei paskelbsit tikslą ir žmonėms jis nepatiks, jie nebeduos nei monetos. Aš manau taip yra nesąžininga, kadangi gali atsitikti taip, kad jūsų pagaliau sugalvotas tikslas nepatiks jau paaukojusiems. Taigi, mano nuomone, jūsų įsitikinimas, kad geriau neskelbti kur bus dedami pinigai yra klaidingas, ir mane tarkim, atbaido.
  Prisidedu prie patariančiųjų paskelbti konkrečią vietą kur dėsit pinigus. Ir kuo konkretesnę, tuo geriau.

 5. Kristina sako:

  Man, asmeniskai, visa tai tik „idejine“ apgaule.. Na paziuresim..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

CAPTCHA vaizdas

*