2011-01-15 Medelyno gyvenvietės bendruomenėje

Prie Milijono centų piramidės įgyvendinimo prisijungė dar viena bendruomenė Šiauliuose – tai Medelyno gyvenvietės gyventojai. Aktyvūs nariai į pagalbą pasikvietė Zuikį Puikį – taupyklę, į kurią visi norintieji gali mesti vieno cento monetas. Mes labai dėkojame Medelyno bendruomenės pirmininkei Valerijai Misiūnienei, kurios dėka žinia apie projektą platinama Medelyno gyventojų tarpe. Linkime, kad Milijono centų piramidė sutelktų Jūsų bendruomenę siekiant bendrų tikslų. Smalsu, kiek monetų Medelyno bendruomenės nariai jau mums perdavė? Aplankykite bičiulių skiltį.

Zuikis Puikis laukia vieno cento monetų.

Medelyno bendruomenės nariai. Trečioji iš dešinės – bendruomenės pirmininkė Valerija Misiūnienė. Trečiasis iš kairės – Medelyno seniūnijos seniūnas Vaclovas Kardašius.

Šis įrašas priskirtas Tinklaraštis kategorijai. Išsisaugokite ilgalaikę nuorodą.

2 atsakymai į 2011-01-15 Medelyno gyvenvietės bendruomenėje

  1. Algirdas sako:

    Gerai, kad yra aktyvių žmonių kuriuos vienija aukštesni tikslai ir idėjos. Gerai, kad randasi vis daugiau žmonių remiančių ir milijono monetų piramidės idėją. Šios akcijos vienas iš pagrindinių tikslų – pilietiškumas. Siekiama, kad tai būtų ne vieno, ar šiuo atveju dviejų iniciatorių rezultatas, o Lietuvos piliečių rezultatas. Ant kiek mūsų visuomenė yra pilietinė? Čia jai dar vienas išbandymas. Tuo siekiama pagarsinti Lietuvos vardą, bei Lietuvos valiutą pasaulyje.

  2. Nijolė sako:

    Tikra šaunuolė Valerija! Neleidžia savo mikrorajono gyventojams ,,snūduriuoti“. Juk kaip smagu siekti rekordo visiems kartu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

CAPTCHA vaizdas

*