2010-08-18 Reportažas

Prieš keletą dienų Milijono centų piramidės projektu susidomėjo internetiniai žurnalistai. Tik šiandien ryte, kol Vilniuje dar švietė saulė, pas mane lankėsi Sandra B., o jau vakarop josios kūryba įkelta lrytas.lt tinklalapyje. Kviečiu žiūrėti visus, kurie prisideda prie šio projekto, bei tuos, kurie nėra matę tiek daug vieno cento monetų vienoje vietoje.
Beje, visi turimi centai į video kamerą netilpo, pamatysite nedidelę dalį jų.

Reportažas esti čia.

Šis įrašas priskirtas Tinklaraštis kategorijai. Išsisaugokite ilgalaikę nuorodą.

10 atsakymų į 2010-08-18 Reportažas

 1. romas sako:

  Pritariu Algirdui – statybiniai pastoliai tikrai netiks. Piramidės statyba turėtų vykti ant labai lygių grindų, arba ant masyvaus ir 100 % stabilus pagrindo. Gal tai galėtų būti skaičiavimais paremtas ir piramidės gabaritams pritaikytas specialiai išlietas betono gabalas?

 2. Algirdas sako:

  Mano galva ąžuolinis stalas ar statybiniai pastoliai piramidės statybai tikrai netiks. Tai t. b. 100 % stabilus pagrindas. Tai negali virpėti, drebėti, ar dar kaip nors …ėti. Aš tą daiktą įsivaizduoju kaip akmens, betono bloką ar kokį likusį postamentą Leniną nukėlus, ant kurio uždėta masyvi metalo plokštė.

 3. og sako:

  teisyyyyybė….

  kaip bebutu sveikinu su reportazhu ;]

 4. Vytautas sako:

  O, ta teisybės siena… 😀

 5. Tadas sako:

  Jo, Vytautai, kambario interjero kūrime nemažai prisidėjau, tik per pastaruosius metus jūs savaip jį pakeitėte 🙂 . `O tas f** y** is kuriu laiku?

 6. romas sako:

  Matau, kad jūs vyručiai plačiai užsimojote – lrytas.lt! Kada galime tikėtis reportažų iš tarptautinių žiniasklaidos priemonių? Šaunuoliai! ! !

 7. Algirdas sako:

  Šaunu, kad yra aktyvių, besidominčių, nedvejojančių savimi ir savo aplinka žmonių, sugebančių formuoti idėjas, suburti apie save žmones jų įgyvendinimui.
  Šis projektas, mano galva, neapsiribos vien įrašu Gineso rekordų knygoje. Manau šis projektas apima aukštesnius tikslus: eilinis pilietinės visuomenės išbandymas(kiek ji prisidės), Lietuvos valiutos bei Lietuvos vardo garsinimas pasaulyje.
  Vytautui ir jo draugams studentams – sėkmės!

 8. Dovilė sako:

  Super reportažas!

 9. Vytautas sako:

  Ačiū, Tadai.
  Prisipažink, kad šios sienos kentėjo ir nuo tavo rankų 😀

 10. Tadas sako:

  Vytautai, labai kietai šiame reportaže pavarei 🙂 . Reportažas nera nuobodus, o kambario interjero vaizdai jį dar labiau pagyvina 😀 . Populiarumas garantuotas !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

CAPTCHA vaizdas

*