2010-08-04 Daugybė centų

Jei apsilankėte Milijono centų piramidės tinklalapyje, tikriausiai pastebėjote, kad gerokai padidėjo surinktų monetų skaičius. Tai nėra klaida – tiek centų iš tikrųjų turime po to, kai nusprendėme įnešti savo, kaip piramidės statytojų, įnašą į šį projektą. Šis įnašas – tai 360000 monetų. Dalį maišų, į kuriuos buvo supiltos monetos, galite pamatyti nuotraukoje. Nuotraukoje matomas mano automobilis, laikinai tapęs „pinigų mašina“. Tokiu būdu monetas iš Kauno (kur jas įsigijome) gabenome į Vilnių. Paslėpėme saugioje vietoje, tad ieškoti neverta :P.
Iškeisdami didelį kiekį monetų (daugiau negu trečdalį, reikalingų piramidės statyboms), mes norime visiems abejojantiems bei kritikams parodyti, kad esame tvirtai įsitikinę šio projekto sėkme ir neketiname nuleisti rankų. Šiuo veiksmu taip pat norime pasakyti, kad šio projekto tikslas nėra pasipelnymas, kad mes ir savo lėšomis prisidedame prie jo įgyvendinimo.
Aktyvūs mūsų bičiuliai neturėtų nusiminti dėl gerokai padidėjusio monetų skaičiaus, nes iki tikslo – vieno milijono monetų – dar gerokai trūksta. Visiems centautojams linkime šiltos likusios vasaros. Nepamirškite atostogaudami rinkti centų. Nes kiekvienas jūsų centas gali!

Šis įrašas priskirtas Tinklaraštis kategorijai. Išsisaugokite ilgalaikę nuorodą.

7 atsakymai į 2010-08-04 Daugybė centų

 1. romas sako:

  Jei gerai primečiau tai vežėte 300 kg svorį? Tai tas pats, kas pasikrauti šešis centnerius bulvių. Tai dar neįskaitant vairuotojo ir kitų galimai buvusių keleivių svorio. Išvada: šis Golfas mechaninio atsparumo testą išlaikė!

 2. Saulius sako:

  Domai, pameni, kai rezgiau verslo planą apie šarvuotį ir tavo pinigų vežiojimą 😀 Pamačiau nuotrauką ir prisiminiau verslo planą, kuris būtų pasiteisinęs 😀 Šitiek centų su golf’u vežti tikrai nesaugu!!

 3. Vytautas sako:

  Ačiū už gražius linkėjimus!
  Airijoje kuprų tikrai nelenkėme. Daug prasmingo darbo esti ir čia, Lietuvoje. Tikrai.

 4. romas sako:

  Iš kur studentai gavote tiek pinigų? Gal Airijoj per vasarą statybose prūnijote? O gal apribodami savo skrandžių tūrinį, propaguodami(ale) sveiko gyvenimo būdą, maitindamiesi vien kruopomis, iš stipendijos sutaupėte pinigėlių šiems maišams monetų įsigyti? Jei tokiais tempais ir toliau darbuositės – tai Katedros aikštėje, šalia Kalėdinės – Naujametinės eglutės, gal išvysime ir monetų piramidę?… Šaunuoliai studenčiokai!!! Ir toliau taip laikyti!!!

 5. Dovilė sako:

  Grįžau iš atostogų ir apakau, nustebinot!

 6. Koi sako:

  Nu čia tai pavarėt hebra ;D

 7. og sako:

  ash zhinau kur. muahahaha…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

CAPTCHA vaizdas

*