2010-11-23 Rėkyvos gyvenvietės bendruomenėje

Pagaliau prisiruošiau parašyti apie lapkričio dvyliktąją įvykusį Milijono centų piramidės pristatymą Rėkyvos gyvenvietės bendruomenei. Šios benduomenės nariai jau seniai palaiko mūsų idėją, tačiau iki šio susitikimo nebuvome su jais susitikę. Džiaugiamės sulaukę kvietimo apsilankyti ir plačiau papasakoti apie idėją ir jos įgyvendinimą. Kaip mums sakė bendruomenės pirmininkė Nijolė Malakauskienė, Milijono centų piramidė yra vienas iš dalykų, vienijančių bendruomenės narius. Anot jos, žmonės, norintys prisidėti prie šios idėjos, pageidauja, kad jų padovanotos monetos būtų pridėtos prie bendruomenės indėlio į būsimą piramidę, o ne įrašytos atskira eilute. Mes irgi tuo džiaugiamės!


Rėkyvos gyvenvietės (Šiauliai) bendruomenė. Viršutinėje eilėje antra iš kairės – bendruomenės pirmininkė Nijolė Malakauskienė.


Jaunieji Rėkyvos centautojai. Apsilankymo metu bendruomenės nariai padovanojo 2367 monetas, o iš viso jau yra padovanoję net 4020 monetų. Ar atsiras kita Lietuvos bendruomenė išdrįsianti nurungti rėkyviškius?


Šias taupykles gavome dovanų iš jaunųjų rėkyviškių. Tikėkimės, kad Pelė-policininkas bei Šuo padės mums piramidės statybose. Ačiū!

Šis įrašas priskirtas Tinklaraštis kategorijai. Išsisaugokite ilgalaikę nuorodą.

3 atsakymai į 2010-11-23 Rėkyvos gyvenvietės bendruomenėje

 1. romas sako:

  Taip netikėtai Rėkyvos bendruomenė išsiveržė į rėmėjų lyderius. Šaunuoliai!!!

 2. Nijolė sako:

  Sveikintina idėja. Tikslas vienija žmones.

 3. Algirdas sako:

  Šaunuoliai rėkyviškiai, aktyviai remiantys dviejų studentų pilietinę akciją – milijono 1 ct monetų piramidės statybą! Asmeninis Rėkyvos bendruomenės pirmininkės p. Nijolės Malakauskienės indėlis viešinant šią idėją padeda pritraukti naujų rėmėjų, skatina jau esamus rėmėjus pasitempti bei neužleisti turimų pozicijų bičiulių sąraše. Šios bendruomenės sutelktumas vienija visuomenę, skatina mūsų visuomenės pilietiškumą.
  Daugiau tokių iniciatyvių žmonių ir Guinnesso rekordas tikrai ne už kalnų! O tai jau Lietuvos valiutos bei Lietuvos vardo garsinimas pasaulyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

CAPTCHA vaizdas

*