2013-11-20 Centainis Šiaulių miesto savivaldybėje

Sveiki, centautojai. Neseniai mūsų bičiuliai vėl priminė apie centainį, kuris yra Šiaulių miesto savivaldybės priimamajame. Priminė visas jo klajones. Iš pradžių centainis buvo pastatytas savivaldybės patalpose esančioje kavinėje, deja, ilgai ten neužsibuvo. Centainį pastačius savivaldybės priimamajame, jis dingo! Antrasis centainis, kuris minimas pastarajame įraše, ir vėl dingo. Tačiau šiauliečiai yra atkaklūs, tad trečiasis kartas – nemelavo. Praėjusią savaitę centainis buvo ištuštintas ir suskaičiuotos jame buvusios monetos. Paaiškėjo, kad centainyje buvo 288 vieno cento monetos, o visa kita – iš viso 1193 centus – sudarė kitokio nominalo monetos. Kviečiu šiauliečius ir toliau mesti vieno cento monetas į centainį, o mūsų bičiulį, kuris prižiūri šį centainį, įpareigojame pridėti užrašą su raginimu į centainį mesti tik vieno cento monetas.
Bebaigiant rašyti šį įrašą sužinojau, kad naujienų portalas etaplius.lt pranešė apie Šiaulių miesto savivaldybėje esantį centainį. Kviečiu skaityti reportažą ir pasižiūrėti į centainį.
centainis_sms
Centainį laiko Šiaulių miesto savivaldybės Kanceliarijos vedėja Gendrūta Slavinskienė, o centą į centainį meta Kanceliarijos Asmenų aptarnavimo poskyrio vedėja Diana Grigienė.

Šis įrašas priskirtas Tinklaraštis kategorijai. Išsisaugokite ilgalaikę nuorodą.

1 atsakymas į 2013-11-20 Centainis Šiaulių miesto savivaldybėje

  1. romas sako:

    Šaunuoliai studentai! Linkime jiems sėkmės siekiant šio tikslo, bei ateityje kuriant naujas technologijas garsinsiančias Lietuvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

CAPTCHA vaizdas

*