2013-08-05 Susipažinkite – MCP bičiuliai p. Rauckiai

Sveiki centų rinkėjai, vasariškos kaitros iškankinti. Kviečiu jus susipažinti su MCP bičiuliais, šiam projektui padovanojusiais daugiau kaip 36 tūkstančius monetų.

Jovita ir Vladas Rauckiai – šeima, kuri bet kokiu atveju yra pasiruošusi padėti ir savam ir svetimam. Šie du nuoširdūs žmonės nepaiso laiko taisyklių – kad ir kokie rūpesčiai užgula pečius, jie randa bent vieną laisvą minutę tiems, kuriems to reikia.
Atviri naujovėms, veiklūs, visuomet linksmi ir optimistiški – tai žodžiai, būdingi šiai šauniai porai. Jų namuose nėra vietos ramybei – čia visuomet lankosi draugai, pažįstami, „Amway“ verslo partneriai. O ir jie patys nesėdi vietoje: kelionės, saviugdos seminarai, buvimas gamtoje ir aktyvios pramogos kasdien įtraukiamos į p. Rauckių dienotvarkę.

Milijono centų piramidė – tai įrodymas, jog jų širdys atviros tiems, kuriems reikia pagalbos. Kita paskata – siekis palaikyti originalias idėjas, sujungiančias žmones bendram tikslui. Bendrumas, vieningumas, ėjimas išvien yra tai, kuo gyvena ši šeima. Tinkline rinkodara užsiimantys Jovita ir Vladas Rauckiai žino, jog vienas lauke – ne karys, jog altruizmas leidžia pasijusti nuostabiai.

Daiva J.

Vladas ir Jovita

Šis įrašas priskirtas Tinklaraštis kategorijai. Išsisaugokite ilgalaikę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

CAPTCHA vaizdas

*