2012-11-21 Centų dėžė išeina atostogų

Sveiki visi,

ar atsimenate mane, Centų Dėžę, iš prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“? Šiuo metu kiek negaluoju, kaip Vytautas minėjo anksčiau, vaikai vanagai truputi mane skriaudė. Todėl geri tetos ir dėdės išvežė mane remontui.

PLC „Panorama“ gyvenau beveik metus, ten atvykau 2011 metų lapkričio 21dieną, o išvažiavau 2012 metų spalio 29 dieną. Ilgas laiko tarpas tie metai, daug patyriau ir daug ką mačiau. Milijonai žmonių mane aplankė. Vieni įdėmiai skaitė kas ant manęs parašyta, metė centus ir žavėjosi idėja. Žinoma, netrūko ir tokių, kuriems niežėjo nagai mane atidaryti. Štai kodėl per metus vos nesugriuvau, pavargau.

O ko tik nebuvo manyje! Įvairiausių monetų ir kitokių daikčiukų. Dėkoju tiems, kas netingėjo iškrapštyti iš manęs šiukšlių. Ačiū. Vieną dieną kažkas į mane primetė gražių mažyčių kvepiančių gėlyčių, labai džiaugiausi.

Įdomumo dėlei dar papasakosiu, kiek ir kokių monetų manyje buvo. Svarbiausia – 8635 vienetai 1 cento monetų. Bet iš 1150 monetų Vytautas manyje buvo pastatęs mažą piramidės kopiją dar pirmąją mano gyvavimo dieną.Taigi, per metus sukaupiau 7485 monetas. Daug ar mažai – spręskite jūs.

Saugojau ir visokių kitokių nominalų lietuviškas monetas. Dar keli įdomūs radiniai: viena norvegiška krona, 10 čekiškų kronų, keletas rusiškų rublių ir maišelis su 100 vieno cento monetų bei Lietuvos banko antspaudu.

Taigi, Bičiuliai, tokie mano nuotykiai ir išbandymai PLC „Panorama“. Dėkoju visiems, kurie nusišypsodavo mane pamatę. Taip pat tiems, kuriems patinka Milijono centų piramidės idėja ir kurie su džiaugsmu mesdavo monetas į mane.

Išeinu atostogų, iki pasimatymo.

Centų Dėžė

Šis įrašas priskirtas Tinklaraštis kategorijai. Išsisaugokite ilgalaikę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

CAPTCHA vaizdas

*