2012-07-07 Apie monetų rinkimą Rokiškyje

Ar prisimenate, kas yra Milijono centų piramidės atstovai Rokiškyje? Teisingai, Jaunųjų Lyderių Klubas. Šio klubo narė Giedrė Milašiūtė pasakoja, kaip monetos renkamos Rokiškyje.

Rokiškį pasiekusi žinia apie organizuojamas nestandartinės piramidės statybas sudomino Jaunųjų Lyderių Klubą. Didžiausią susidomėjimą sukėlė piramidės statymo procesas – ji bus kuriama iš vieno cento monetų. Juk Lietuvoje dar nėra buvę tokios akcijos, kuomet visi trys milijonai gyventojų turi galimybę tiesiogiai prisidėti prie piramidės statymo. Jaunųjų lyderių klubo nariai kaip ir kiti miestelėnai nusprendė savo sukauptus centus produktyviai panaudoti. Juk prisidėti renkant tik po vieną centą yra daug smagiau. Toji moneta atrodo tokia nereikalinga, nereikšminga, netgi pamačius gatvėje nekyla noras pasilenkti ir pakelti. Tačiau šis, iš pirmo žvilgsnio menkas piniginis vienetas, gali suteikti galimybę tobulėti, siekti savo svajonių. Būtent dėl to rokiškėnai jaučia stimulą surinkti kuo daugiau monetų. Miestelėnai gana noriai ir dosniai prisideda prie akcijos. Centus sutiko rinkti ne tik rokiškėnai, bet ir rajono gyventojai. Monetos buvo renkamos viešosiose bibliotekose, mokyklose, vietinių verslininkų įmonėse. Malonu, kad mūsų mieste yra žmonių, kurie drąsiai, su viltimi akyse bėrė savo turimus centus į tam skirtą vietą. Taip pat savanoriškai skleidė informaciją, skatino bendradarbius, kaimynus kaupti ir atiduoti centus. Akcijos metu buvo surinktas nemažas kiekis monetų, tad su pasididžiavimu širdyse galėjome perduoti sukauptą turtą organizatoriams. Miestelėnai surinko 37500 centų. Dėkojame visiems Rokiškio rajono gyventojams prisidėjusiems prie akcijos!

Jaunųjų Lyderių klubo nariai.

Belieka pridurti, kad ir MCP komanda džiaugiasi ir dėkoja Rokiškio gyventojams, surinkusiems tiek daug monetų. Tiksliai suskaičiavus paaiškėjo, kad iš viso buvo surinka 35456 monetos. Ačiū!

Šis įrašas priskirtas Tinklaraštis kategorijai. Išsisaugokite ilgalaikę nuorodą.

2 atsakymai į 2012-07-07 Apie monetų rinkimą Rokiškyje

  1. Laima sako:

    Turėjau klausimą ir nežinojau, kur jį rašyti, taigi iš anksto atsiprašau rokiškiškių. Kodėl jūs neturite savo feisbuko puslapio?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

CAPTCHA vaizdas

*