2011-11-20 Pranešimas spaudai

Lapkričio 17 dieną buvo išplatintas pranešimas spaudai apie statysimą Milijono centų piramidę.
Išplatinus pranešimą, pasirodė keletas straipsnių įvairiose internetinėse svetainėse:

PRANEŠIMAS ŽINIASKLAIDAI
2011 m. lapkričio 17 d.

Studentai statys piramidę iš milijono monetų

Viename sostinės prekybos centrų galima prisidėti prie milijono monetų po 1 centą rinkimo, iš kurių vėliau bus statoma monetų piramidė. Po statybų monetos bus iškeistos ir visa žmonių paaukota suma atiteks M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo globojamiems gabiausiems Lietuvos vaikams.

Idėja surinkti milijoną centų kilo dviems studentams iš Vilniaus. „Monetas rinkti pradėjome prieš dvejus metus. Iš pradžių siekėme surinkti kibirą „baltų centų“. Vėliau kilo mintis iš monetų pastatyti piramidę, o surinktus pinigus skirti kilniam tikslui – gabiems vaikams,“ – sakė projekto iniciatorius Vytautas Jakštas.

Jaunų žmonių iniciatyvą palaiko M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ valdybos pirmininkė Rasa Kubilienė: „Mums labai smagu matyti, kaip jauni žmonės drąsiai ir ryžtingai įgyvendina savo idėjas bei svajones. Tuo pačiu džiaugiamės, kad šis projektas turės tęstinumą ir piramidės statybai surinkti pinigai bus skirti kitų žmonių svajonėms įgyvendinti, t.y. jaunųjų talentų ugdymui.“

Projekto iniciatorių skaičiavimu, pastatytos piramidės aukštis sieks 1 m ir 13 cm, o masė – 831 kg. Statyti piramidę ketinama iš centų bokštelių, sudarytų iš 15-os monetų. Piramidės pagrindą sudarys 58 tokie bokšteliai. Kiekvieno aukštesnio sluoksnio kraštinė bus vienu bokšteliu mažesnė.

Speciali dėžė, į kurią visi norintys galės paaukoti 1 cento monetas, stovi prekybos centro „Panorama“ antrame aukšte. Iš viso jau surinkta 605 774 monetų.

Milijono centų piramidės tinklalapis internete: www.monetupiramide.lt

Šis įrašas priskirtas Tinklaraštis kategorijai. Išsisaugokite ilgalaikę nuorodą.

1 atsakymas į 2011-11-20 Pranešimas spaudai

  1. romas sako:

    Jei visi mūsų tautiečiai kolektyviai prisidėtų vos 1 savo centu prie studentų organizuojamos akcijos – 2011/2012 metų sandūroje ši piramidė galėtų ir iškilti. Ar asmeniškai 1 centas daug reiškia? O šiame projekte – tikrai daug. Tavo centas gali!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

CAPTCHA vaizdas

*