2010-12-10 Straipsniai laikraščiuose

Pastaruoju metu bent dvejuose Lietuvos dienraščiuose pasirodė pranešimai apie Milijono centų piramidę. Pirmiausia – straipsnis „Šiaulių naujienose“ lapkričio 16 dieną, o lapkričio 18 – „Lietuvos ryte“. Šiuose straipsniuose nevisiškai teisingai papasakojamas centainio likimas Šiaulių miesto savivaldybėje. Kaip kad rašėme šiame tinklalapyje gegužės 23 dieną, centainis buvo pastatytas savivaldybės priimamajame. Centainis tikrai dingo – tačiau tai atsitiko dar vasarą. Ir tikriausiai jį pavogė ne kuris nors valdininkas, o sunkmečio išvargintas šiaulietis. O gal kas nors pritrūko vieno litro stiklainio uogienei? Nežinia. Po šio įvykio centainis vėl buvo pastatytas. Šioje nuotraukoje, kuri daryta prieš keletą dienų, tai akivaizdžiai matyti.

Trečiasis straipsnis buvo išspausdintas „Šiaulių naujienose“, lapkričio 30 dieną. Jame rašoma apie tai, kad Rėkyvos bendruomenės nariai noriai prisideda prie projekto įgyvendinimo.

Džiaugiamės, kad žinia apie Milijono centų piramidę sklinda vis plačiau, ir vis daugiau žmonių nori prisidėti. Drauge tenka apgailestauti, kad kartais žmonės yra klaidingai informuojami. Pažadame, kad pačią naujausią ir tikrovę atitinkančią informaciją visada rasite Milijono centų piramidės tinklalapyje.

Šis įrašas priskirtas Tinklaraštis kategorijai. Išsisaugokite ilgalaikę nuorodą.

3 atsakymai į 2010-12-10 Straipsniai laikraščiuose

 1. Vytautas sako:

  „Lietuvos ryto“ nuoroda neveikianti, nes archyvą laisvai skaityti galima tik 30 dienų.

 2. romas sako:

  Vienas pastebėjimas, jei labai neklystu: „Šiaulių naujienose“ šiuos straipsnius pasirašęs Benas Rudys nėra realus asmuo, tai slapyvardis. Tikras vardas t. b. Mykolas Deikus.

 3. Algirdas sako:

  Iš vienos „Dviračio šou“ peliukų diskusijos:

  Mauzeris: Sūrski, ar jūs žinot, kas yra sugedusio telefo principas?

  Sūrskis: Žinau. Kartą pamerkiau akį kaimynei, tai kol informacija daėjo iki bendrijos pirmininko, visi kalbėjo, kad jau mėnesį su anksčiau minėta kaimyne miegu…

  Veikia tas „Sugedusio telefono“ principas ir lietuviškoje žiniasklaidoje…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

CAPTCHA vaizdas

*